ASBP

Celebrowanie urodzin dla uczestników oznacza zaintonowanie „Happy birthday” i zadowolenie z podarków. Organizacja uroczystości pozostaje po prostu sporym przedsięwzięciem i zapewnia mnóstwo rzeczy na głowie. Przygotować jedzenie, nakryć stoły, zaprosić gości, a następnie wszystko uporządkować. Catering urodzinowy znacznie ułatwia świętowanie, lecz co dodatkowo warto zrobić?

Przyjęcie urodzinowe – jak ułatwić sobie organizację?

Podczas urodzin widzimy się z rodziną, zamierzamy się nacieszyć towarzystwem bliskich i przyjaciół, tańczyć i dobrze się bawić. Żeby całość przebiegała sprawnie, a biesiadnicy czuli się dobrze, musimy zadbać o doskonałe potrawy w wystarczającym wymiarze. Nie ma potrzeby jednak przygotowywać go we własym zakresie, co częstokroć okazuje się zadaniem ponad własne siły, jeśli masz małe dzieci albo musisz codziennie pracować. Catering urodzinowy będzie idealnym sposobem na poradzenie sobie z całym tym ambarasem. Firma przyrządza zestaw dań i w dodatku dostarcza wszystko prosto do domu – jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomoże także przygotować stoły, a jeszcze serwować posiłki. Możesz wykorzystać kilka opcji na catering urodzinowy. Dania obiadowe, bufet czy dużo przekąsek przy tradycyjnych nakryciach – od Ciebie zależy treść zlecenia. Jednak od jakiegoś czasu pojawił się trend na organizację poczęstunków urodzinowych w formie samoobsługowej. To najmniej kłopotliwa opcja, dlatego że wymaga tylko ustawienia stołów, tac, pater i zapewnienia talerzy i sztućców. A co z gorącym jedzeniem? Dostawca cateringu posiada podgrzewacze, zatem podasz uczestnikom przyjęcia bogatsze menu.

Pomyśl o detalach – co dodać do klasycznego przyjęcia?

Udane urodziny współtworzą dodatki i dekoracje (niezależnie od wieku osoby obchodzącej swoje święto). Jakże miłym gestem jest – tuż po pobudce – ujrzenie balonów, serpentyn i konfetti z położonymi w widocznym miejscu podarkami oraz życzeniami w łóżku. Taki początek dnia pozwala poczuć się wyśmienicie i będzie cieszyć się na popołudniowe przyjęcie. Trochę więcej zachodu jest rzecz jasna przed okrągłymi urodzinami, nie zapomnij wtedy umieścić hasła z informacją o odbywającej się uroczystości, napisy życzące w ciekawej formie oraz dodatki, które spodobają się zaproszonym i jubilatowi.
Urodziny okazują się wyjątkowe, kiedy przebiegają w przyjemnej aurze, dlatego zadbaj o muzykę, konkursy, catering urodzinowy oraz zaproszenie ważnych osób

.