ASBP

Starannie wyposażona łazienka potrafi wyglądać bardzo korzystnie i być najbardziej wyrazistym punktem w całym mieszkaniu. Ważną funkcję pełnią tu dywaniki łazienkowe, które odpowiadają za domowy nastrój i odrobinę barw. Czy inne dobrze dobrane akcesoria dodadzą trochę wyjątkowego wyglądu oraz będą przydatne podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych?

Jak zaopatrzyć łazienkę w potrzebne i estetyczne gadżety

Trochę przemyślanych gadżetów to rozwiązanie, które nie jest obciążeniem dla domowego budżetu, a jednocześnie wyraźnie poprawi design łazienki. Mowa o rzeczach, które wcale nie muszą się znaleźć w danym pomieszczeniu, lecz ich obecność zdecydowanie uprzyjemnia życie każdego z domowników. W ramach pobytu w toalecie sporo osób lubi sięgnąć po coś do przerzucenia stron, jednakże by gazety nie poniewierały się po zakątkach łazienki, najlepiej wykorzystać specjalny zasobnik na prasę. Miejsce dla nich często wybiera się przy rolce na papier toaletowy. Nie zaniedbuj tego rytuału – ubikacja często jest miejscem, w którym nawet przez parę minut możemy pobyć sami. Zatem prezentowany pojemnik zapewne się nie zmarnuje. Ustawia się go też w okolicach wanny, wtedy przydaje się jako stojak na wino – to świetne uzupełnienie piątkowego relaksu w odsłonie solowej. Dywanik do łazienki sprawi, że wyjście z wanny będzie przyjemniejsze, a boskie napitki poprawią humor i umożliwią rozluźnienie organizmu.
Przez brak praktycznego uchwytu naprawdę będzie Ci ciężej

Innym przydatnym sprzętem ułatwiającym korzystanie z łazienki będzie statyw na suszarkę. Splątany przewód jest nadzwyczaj denerwujący, a brak czasu na początku dnia sprawia, że ten niewielki szczegół psuje cały dzień! Zdecydowanie użyteczny uchwyt spowoduje, że da się oddalić myśli o złośliwym kablu, a poza tym suszarka nieodmiennie znajduje się w odpowiednim i co ważne – zabezpieczonym miejscu. Najlepiej jeśli montuje się go niedaleko lustra, ponieważ układanie włosów jest wtedy prostsze.
Mydelniczka z magnesem i jej praktyczne zastosowania

Następną inną innowacją w łazience będzie dedykowany magnes w mydelniczce. Woda znajdująca się w klasycznej mydelniczce bardzo irytuje, a poza tym powoduje, że produkt zużywa się w błyskawicznym tempie. Jednak kiedy pojemnik do trzymania mydła zaopatrzymy w magnes, zawsze będzie sucho. Pani domu nie będzie się już zmagać szorowaniem mazistego białego śladu.
Z naściennym koszem jednak łatwiej

Jak się okazuje pojemnik na śmieci do łazienki bynajmniej nie musi stać na podłodze. To urządzenie wprost idealne dla małej Zawieszony na ścianie doskonale posłuży zwłaszcza w niewielkim pomieszczeniu. Naścienny pojemnik plus Dywaniki do łazienki to bazowy pakiet, którego nie może nigdzie zabraknąć. Zobacz, ile czasu uszczkniesz podczas sprzątania, gdy bez trudu dotrzesz do niego. Ciężko znaleźć osobę, która nie ucieszy się z podobnego dodatku do łazienki – ten super pojemnik dostępny jest w dobrej cenie, a więc będzie to przyjazne dla twojego portfela.