31

Lip 16

Zabudowy szklane Kraków

Zabudowy szklane Kraków

Nasze przedsiębiorstwo to rodzinny biznes z tradycją sięgającą aż 1956 roku, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój pierwszy własny zakład przemysłowy w Rabce Zdroju. Po trzydziestu latach jego syn Paweł Dubiel założył przedsiębiorstwo DUBIELGLASS.

Naszym kluczowym produktem są drzwi szklane, które wykonujemy z dbałością o detale z najlepszej klasy surowców. Drzwi produkowane są ze szkła hartowanego przeważnie o grubości 8 innymi słowy 10 mm. Dzięki zastosowaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest produkowanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną wewnątrz między szybami. Taka technika wpływa na tworzenie produktów o nowoczesnych wzorach a także umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla domów, biur i również na różnego gatunku powierzchnie użytkowe. Realizujemy usługi kompleksowe zaczynając od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W ofercie posiadamy najlepszej klasy artykuły takie jak:

– balustrady szklane,

– schody ,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe i również ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli i również drzwi,

– okucia.

Realizujemy także usługi w zakresie obróbki szkła takie jak:

– cięcie szkła,

– piaskowanie,

– fazowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– nadruki na szkle,

– hartowanie.

Na naszej stronie internetowej dubielglass.pl umieściliśmy poza propozycją sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie firmowej dostępne są także nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu w formie papierowej poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 03.09.2018 00:23:54)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 24.01.2018 13:09:22)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz