19

Lip 14

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Nasza Wypożyczalnia samochodów dzierżawi auta dostawcze poszkodowanym w związku z uszkodzeniem pojazdu. Jeśli Twoje auto zostało uszkodzone wyniku kraksy lub wypadku drogowego wypełnij formularz rezerwacyjny na naszej stronie – podstawimy w wyznaczone miejsce pojazd zastępczy bez zbędnych formalności oraz bez konieczności ponoszenia jakikolwiek kosztów.

Koszt wynajmu pokryty będzie z polisy OC sprawcy tego wypadku bez ryzyka dla wynajmującego – nie poniesiesz ŻADNEJ odpowiedzialności w razie odmowy zapłaty wynajmu przez ubezpieczalnię. Auto zastępcze udzielamy na pełny czs remontu uszkodzonego pojazdu lub do czasu otrzymania odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej. Tylko my udostępniamy samochód zastępczy bez względu na towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypadku.

Może to być: PZU Hestia Allianz Warta Generali HDI Gothaer Link4 Compensa Liberty AXA Direct Aviva MTU Interrisk Benefia Uniqa TUW TUZ ProAma Reso BTA Co musisz zrobić? Zgłoś szkodę zobacz jak zrobić to w allianz zgłoszenie szkody Usługę adresujemy do osób które korzystały z pojazdu prywatnie lub do celów związanych z działalnością gospodarczą albo wykonywaną pracą Usługa wynajmu nie jest zależna od modelu, roku produkcji uszkodzonego pojazdu oraz skali uszkodzeń jak i wysokość szkody czy też czasu jej naprawy. Gwarantujemy pełny profesjonalizm oraz wsparcie merytoryczne podczas likwidacji szkody oraz po zakończonym wynajmie.

Oferujemy również z polisy Proama samochód zastępczy Serdecznie zapraszamy Auto Etapia


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 16.09.2018 05:10:20)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 26.11.2016 21:18:06)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz