5

Gru 16

Używany pojazd elektryczny

Używany pojazd elektryczny

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona a także godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale też najlepsze części zamienne, akumulatory a także akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć też i o tym, że od kilku lat prowadzona przez nas firma jest też reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja a także zadowolenie naszych klientów, dlatego też dostarczamy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to szersze oczekiwania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu sprzedawane przez nas wysokiej jakości akumulatory trakcyjne – kwasowe a także akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo ciągle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy też wysokiej jakości serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części a także zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych i najbardziej skomplikowanych napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.07.2018 04:22:36)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.02.2017 08:34:53)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz