26

Lip 16

Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Intraplus.pl to ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz firm, na dogodnych warunkach. W ofercie biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne oraz na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby oraz auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne oraz bez liku innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby bądź instytucji. Oprócz usług typowo ubezpieczeniowych, firma oferuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania bądź asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Za sprawą tego propozycja biura jest pełna oraz jego klient nie musi się martwić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

Ażeby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online bądź też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji bezbłędnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 oraz w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus istnieje na rynku w tym momencie od 25 lat. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak oraz na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal doskonale, jako że uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 09.09.2018 20:33:08)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz