30

Cze 16

Tynk do gazobetonu

Tynk do gazobetonu

Firma ETG para się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią wystarczająco istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy gładź do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa powinna wynosić mniej więcej 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę gatunku baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną a także akustyczną. Świetnie chroni wbrew wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna a także prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi a także zwiększają o 40% serdecznie w środku pomieszczeń.

Gips renowacyjny doskonale nadaje się do odnowy a także zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków a także ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych a także sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza jakość zaprawy gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów.

Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych a także rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich używanie również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci a także na domiar tego zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 20.03.2017 05:53:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.10.2016 01:13:00)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz