18

Mar 16

Tunery kablowe

Tunery kablowe

Firma Goldex działa od wielu lat na rynku. Posiada bogate doświadczenie w branży a oprócz tego oferuje w sprzedaży najlepszej klasy narzędzia znanych a oprócz tego cenionych wytwórców. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a oprócz tego niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego rodzaju, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej a oprócz tego ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym a oprócz tego ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a oprócz tego ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a oprócz tego solidność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a oprócz tego wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy a oprócz tego standardy. Wykonywane są z doskonałej jakości materiałów co zapewnia wytrzymałość produktu przez dużo lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a oprócz tego zaproponować produkt o najlepszej klasy. Specjalna wnioskowanie sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 24.12.2016 00:26:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.09.2016 02:12:24)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz