24

Mar 17

Transport zwłok z zagranicy – Apokalipsa

Transport zwłok z zagranicy - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet najbardziej niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, wskutek tego nasza pomoc jest wszechstronna a oprócz tego kompleksowa, żeby do granic możliwości ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalność przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a oprócz tego niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak a oprócz tego poza jego granicami, dlatego że działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a oprócz tego drogą lotniczą a oprócz tego morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a oprócz tego dowolnych instytucji a oprócz tego organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych a oprócz tego prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy proponuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 19.10.2018 15:18:16)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz