6

Cze 17

Telebim strefa kibica

Telebim strefa kibica

Przedsiębiorstwo Sintel Multimedia jest działającą w całej Unii Europejskiej firmą gwarantującą najlepszej jakości sprzęt dźwiękowy a oprócz tego video do zapewnienia oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom a oprócz tego w e-sporcie.

W swojej ofercie posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, jak i telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a w dodatku ekrany projekcyjne, konferencyjne a oprócz tego eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, tak aby zapewnić dobrej jakości oprawę audio-wizualną, dopasowaną do Państwa potrzeb a oprócz tego upodobań. Realizujemy wynajem telebimów led firmom a oprócz tego osobom prywatnym wspólnie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, jak też z systemem sms do, na przykład, konkursów z nagrodami, głosowania albo masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, tak aby zapewnić kompleksowe a oprócz tego rzetelne usługi na miarę Państwa wymagań. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszego przedsiębiorstwa najważniejsze!

Swoją propozycję kierujemy także do barów, pubów a oprócz tego restauracji a oprócz tego innych instytucji, chcących zapewnić sobie możliwość emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Solidny telebim strefa kibica także mieć powinna, a nasza firma gwarantuje najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, oraz lokalnej drużyny w drodze do po wygraną.

Jeśli szukacie Państwo telebimów a oprócz tego akcesoriów doskonałej jakości w rozsądnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- namawiamy do kontaktu z firmą Sentinel Multimedia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.09.2018 01:56:49)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz