24

Lut 18

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków

Język angielski to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków, którymi posługują się ludzie, prawie że w każdym krańcu świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Różnorakie GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego wskazana jest w każdym wieku, o czym możecie się przekonać w szkole Speaking House.

Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i również dorosłych. Nasze zajęcia skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty i również zasady gramatyczne. Duża ilość przeprowadzanych konwersacji pomaga w osiągnięciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole językowej proponujemy także zajęcia z Business English. Język biznesowy, wielokrotnie wykorzystywany każdego dnia w pracy, poniekąd różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

W trakcie kursu przedstawimy różnice pośród językiem formalnym i również nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów i również dodamy pewności siebie w czasie oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza propozycja to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy oferujemy kursy indywidualne. To świetny sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu bądź rozmowy o pracę. Poziom zajęć i również tempo dopasowane są pod jednego kursanta, w związku z tym efekty nauki widać w zasadzie ekspresowo!

Oferta DLA FIRM

Mnóstwo przedsiębiorstw i również korporacji zdaje sobie sprawę, że nauka angielskiego między pracowników jest niezwykle ważna, w związku z tym zachęcamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy zajęcia w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak i również nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem i również w jaki sposób odpisywać profesjonalnie na e-maile.

Zgłoś się do nas!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.10.2018 03:32:56)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz