8

Sty 16

Szafki basenowe

Szafki basenowe

Sprzęt do zapewnienia prywatności w publicznych łazienkach i innych tego rodzaju przestrzeniach winien być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także pod względem wizualnym.

Kabiny sanitarne jakie wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, żeby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Po wielokroć zdarza się bowiem tak, że tenże wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca nawiasem mówiąc, żeby je odwiedzić. Nasze produkty są zaś bardzo eleganckie, odporne i łatwe do regularnego czyszczenia, dzięki czemu powinny świetnie zrealizować swoją rolę.

Nienagannie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, gdzie zapewnią niezbędną prywatność nawiasem mówiąc, żeby bezproblemowo przebrać się w odpowiednią odzież. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć do środka wiele miejsca, co zapewni dodatkową swobodę i pełen komfort użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wersjach – z płyty wiórowej laminowanej oraz z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na przystępne ceny oraz wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie www umożliwiamy przeprowadzenie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, jak też pod kątem kolorystycznym, dzięki czemu w tym momencie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki wybór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości miło zapraszamy do kontaktu telefonicznego względnie mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo jak też liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 05.07.2017 06:14:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.10.2016 09:08:16)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz