31

Sie 16

Składniki mieszanki do hydrosiewu

Składniki mieszanki do hydrosiewu

Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski najwyższej jakości preparatów służących do rolniczej i ogrodniczej produkcji roślinnej i środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Snujesz marzenia o pięknym trawniku, a na przykład skarpa właśnie została ułożona czyli jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz preparat z wodą, nawozem i nasionami trawy i spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie natychmiast puszcza korzenie i silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz preparat wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Naturalnie, że posiadamy taki artykuł w swojej ofercie. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz preparat uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, czyli przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je więc do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i obcym podłożu.

Nasze preparaty to gwarancja sukcesu.

Wypróbuj nas, a nie będziesz żałował!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.11.2017 23:46:32)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 20.05.2017 07:12:22)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz