4

Wrz 16

Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Podstawą działalności Wamel.com.pl jest produkcja a oprócz tego rozprowadzanie wysokiej klasy silników komutatorowych prądu stałego a oprócz tego zmiennego małej a oprócz tego średniej mocy.

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bogatą wiedzę a oprócz tego doświadczenie. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, w związku z tym sprostamy oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Wytwarzane przez nas silniki są produktami najwyższej klasy. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku i również dogodne warunki współpracy. W naszej propozycji znajdziesz m.in. silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki z magnesami trwałymi, silniki serwomechanizmowe i również silniki uniwersalne. O ile interesuje Cię program generujący prądu przemiennego, to świetnie trafiłeś. Na specjalne zamówienie wykonujemy projekty a oprócz tego prototypy silników a oprócz tego prądnic (w tym prądnice prądu przemiennego) zgodnie z preferencjami klientów.

Nasze zakład pracy świadczy także usługi związane z serwisem, wyważaniem wirników, magnesowaniem magnesów trwałych, obróbki skrawaniem, projektowania maszyn elektrycznych na indywidualne zamówienie. Realizowane przez nas usługi są w sumie profesjonalne a oprócz tego na najwyższym poziomie. Dbamy o jak znakomity poziom zadowolenia klientów, w związku z tym udzielamy szczegółowych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia indywidualnego.

Współpracujemy ze znanymi a oprócz tego prestiżowymi markami, tj. np. Lenze, Hoffman, Posco i również wiele innych. O ile pragniesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami drogą telefoniczna albo mailową. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Wybierając usługi a oprócz tego artykuły Wamel decydujesz się na najwyższą jakość za najniższą cenę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.05.2018 07:59:08)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.06.2017 15:28:57)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz