22

Lut 17

Rury pvc

Rury pvc

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wykonując swoje towary wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy bardzo dużym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Surowiec poddany odzyskowi oferujemy także jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic i innych wyrobów stosujących ten surowiec. Nabywając nasze towary mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby dobrej jakości a przy tym mogą Państwo wraz z nami dbać o środowisko.

Przemiał i regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to surowiec dobrej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje między innymi selekcje a oprócz tego sortowanie ścinków (rozdzielenie innych materiałów od PVC) a oprócz tego poddanie ich regranulacji. W czasie surowiec poddawany jest procesowi odgazowania a oprócz tego usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie posiadamy także listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na stałe połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport i składanie okien a oprócz tego zapewniają bardzo dobrą termoregulację i niską przepustowość dźwiękową mieszkań i domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.10.2018 11:02:34)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz