6

Mar 17

Restauracje

Restauracje

W najbliższym czasie planujesz ślub i szukasz sprawdzonej i rzetelnej restauracji, która zapewni Ci odpowiednią obsługę Twojej imprezy? Może prowadzisz swoją firmę i chcąc dźwignąć kwalifikacje swoich pracowników organizujesz różnego gatunku szkolenia bądź konferencje, toteż interesuje Cię miejsce do stałej, owocnej współpracy? O ile tak koniecznie powinieneś skontaktować się z nami!

Karczma Kujawska to nowo otwarty obiektu gastronomiczno-hotelowy w Cieślinie obok Inowrocławia. To, co wyróżnia nas w zależności od naszej konkurencji to osobliwy, regionalny naszej restauracji, który z całą pewnością zachwyci każdego. Jest jej osoba czynna 7 dni w tygodniu, a jedną z jej atrakcji jest jest piec chlebowy do wypieku własnych towarów. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową na 200 miejsc, która w układzie konferencyjnym może pomieścić 250 osób.

Specjalizujemy się w organizacji:

  • przyjęć,

  • bankietów,

  • wesel,

  • konferencji,

  • imprez okolicznościowych.

Nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest Państwa zadowolenie toteż zatrudniamy wyłącznie zasłużony obsada, który jest gwarancją tego, że nasza lokal to idealne miejsce do spotkań biznesowych, organizacji imprez okolicznościowych bądź spędzania czasu ze znajomymi przy daniach kuchni polskiej i regionalnej. Zapewniamy catering a także kompleksowa usługę rozrywkową wszelkich uroczystości rodzinnych i służbowych.

Naszym gościom oferujemy także lokum w atrakcyjnych pokojach jedno, dwu bądź trzyosobowych, a także apartamentach.

Nie zastanawiaj się więc dłużej i odwiedź naszą restauracje! Jesteśmy pewni, że czary tego miejsca i nasze podejście do gości, sprawi, że zakochasz się w tym miejscu!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 01.10.2018 16:30:13)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.09.2017 05:58:11)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz