16

Wrz 17

Regały cynkowane

Regały cynkowane

W każdej firmie, niezależnie na branżę, niewątpliwie przydatne są różne regały. Jednakże ich wielki wybór przyprawić może o zawrót głowy. Jaki zatem zamówić regał do swojego biura, jaki do magazynu, a jaki do archiwum? Regały archiwalneW biurze oraz w

pomieszczeniach, w których gromadzone są różnorodnego rodzaju ważne papiery świetnie sprawdzi się regał archiwalny. Budowa takiego regału pozwala na ustawianie na nim dużych segregatorów oraz pudeł zapełnionych dokumentacją. Często fabrykanci takich regałów oferują ciekawe modele, które wspaniale będą wpisywać się w wystrój sali konferencyjnej czy gabinetu prezesa. Mogą więc być nie tylko niezwykle funkcjonalną półką, niemniej jednak także znakomitą ozdobą pomieszczenia. Regały magazynowe paletoweDo magazynów wykorzystuje się regały magazynowe. Takie regały są na tyle wytrzymałe, by zdołać utrzymać naprawdę duże ciężary. Oprócz tego ich obsługa pozwala na poruszanie się między nimi wózkami widłowymi, jak i nakładanie oraz ściąganie z półek danego przedmiotu przy pomocy tego rodzaju sprzętu. Regały grawitacyjneRegał grawitacyjny to nowa propozycja dla przedsiębiorstw. Nie jest aż tak wytrzymały jak typowy regał magazynowy, jednakże zdoła podtrzymać masywne przedmioty. Jego ogromną cechą jest lekkość jego konstrukcji oraz niezwykle łatwy montaż.

O firmieJesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży systemów składowania oraz rozwiązań wykorzystywanych w różnego typu magazynach. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje regałów magazynowych. Specjalnością naszej firmy są: metalowe regały magazynowe, regały grawitacyjne, regały archiwalne oraz ogrom innych. Dzięki oryginalnym modułowym rozwiązaniom oraz oryginalnemu, szybkiemu, bez śrubowemu montażowi możliwe jest zagospodarowanie nimi każdej przestrzeni magazynu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 02.10.2018 07:00:13)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz