29

Kwi 16

Rajstopy wzorzyste

Rajstopy wzorzyste

Przedsiębiorstwo „Egeo” to niekwestionowany lider w gałęzi pończoszniczej. Na krajowym rynku funkcjonujemy od lat 90., ale nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym pięknym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz i w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom proponujemy siedem perfekcyjnych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo multum doskonałej jakości produktów: eleganckie rajstopy, pończochy samonośne, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica oraz Summer. Wszystkie są wyjątkowe oraz eleganckie w tym samym czasie. Zaskakują różnorodnością, z tej przyczyny trafiają do szerokiego grona klientek. Panie, które cenią sobie zmysłowe rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą niezależnie obok produktów firmy „Egeo”. Szerokim zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się także pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające oraz modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które szukają rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze oraz przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują uznanie nawet w najwyższym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych artykułów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Bez ustanku też rozwijamy się dla naszych konsumentów, ażeby mogli dostawać towary z najwyższej półki.

Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl oraz zapoznania się z naszą ofertą.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 29.06.2017 05:13:49)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz