24

Gru 16

Przeprowadzki Szczecin

Przeprowadzki Szczecin

Taxi towarowe Szczecin oferowany przez firmę BiG TAXI na terenie zachodniej Polski. Najwyższej jakości usługi transportu towarów, zapewniamy dużą ładowność. Możesz na nas liczyć, oferujemy profesjonalne wynajem busów w Szczecinie, jesteśmy doświadczoną firmą transportową. BIG Taxi Szczecin to duży zasób busów towarowych dobrych na każdą okazję m.in. przewóz większych gabarytów. Gwarancja niskiej ceny za przeprowadzki oraz nowoczesne busy bagażowe do wynajęcia w Szczecinie. Sprawdź naszą ofertę, na pewno będziesz usatysfakcjonowany. Kompleksowe przeprowadzki na terenie miasta wojewódzkiego zachodniopomorskiego, w Szczecinie. Bezpieczny transport, zapewniamy możliwość załadunku i rozładunku transportu przed i po przewozie. Najlepsza firma transportowa w Szczecinie, w naszej ofercie cała gama usług transportowych, od przewozu bagażowego po taxi bagażowe. Sprawdź ofertę BIG TAXI bagażowe w Szczecinie w najstarszej firmie transportowej Szczecina. Najtańsze bagażówki przewożące meble w mieście oraz poza jego granicami m.in. Szczecin – Police, Szczecin – Podjuchy. Na Auto z kierowcą czeka się 15-30 minut, na taxi bagażowe z dowolnym zespołem kierowców maksymalnie do 1-godziny. Pracownik ma wsparcie logistyczne z biura w Szczecinie. Pomoc pracownika przy załadunku jest rzeczą oczywistą. Transportujemy, wnosimy i znosimy sprzęty. W wśród naszych usług znajdują się: sprzętu AGD, bagażówka, likwidacja, opróżnianie mieszkań.

Taxi bagażowe w Szczecinie

Potrzebujesz przetransportować kilka przedmiotów w Szczecinie, a może planujesz większy transport do dalszej miejscowości W Niemczech? Gwarantujemy najniższe ceny przewozu dlatego wszystkie transporty wyceniamy indywidualnie.

Dysponujemy samochodami typu blaszak do 3,5 tony i bus kontenerowy, realizujemy też indywidualne zamówienia transportowe.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.03.2018 16:00:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.05.2017 11:48:18)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz