1

Paź 16

Prowadzenie dokumentacji księgowej

Prowadzenie dokumentacji księgowej

Szukasz rzetelnej a oprócz tego sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, iżby zapewniamy ona obsługę na najlepszym poziomie w atrakcyjnej cenie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skontaktować się racja z nami!

Firma ICC Consulting Human Resources to firma założona przez osoby z długoletnim doświadczaniem a oprócz tego wiedzą merytoryczną w zakresie oferowanych usług. To, w czym się trudnimy to:

  • rachunkowość,
  • administracja kadrowa a oprócz tego płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest Państwa zadowolenie z naszych usług wskutek tego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego gatunku szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy przyzwoicie zorientowani w obecnie obowiązujących przepisach a oprócz tego wymaganiach rynku. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo efektywnie obniżyć koszty działalności gospodarczej, i zwiększyć tajność a oprócz tego bezpieczeństwo danych.

Z naszej oferty skorzystało obecnie dużo firm a oprócz tego każda wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również a oprócz tego Państwo skorzystacie z naszych usługi a oprócz tego dołączycie do grona ukontentowanych a oprócz tego wiernych klientów.

Każdy korzystający z naszych usług do samego końca września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy bezpłatnie! Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 29.09.2018 08:06:15)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz