13

Mar 17

Prestiżowe stanowisko do gier

Prestiżowe stanowisko do gier

Kto nie lubi być chwalony za wystrój swoich wnętrz, ten może nie zrozumieć, dlaczego odpowiednie rozplanowanie stanowiska dla graczy ma dzisiaj kluczową wagę dla młodych ludzi. W czasach gdy transmisje z gier można udostępniać na żywo przyjaciołom z całego świata, wygląd stanowiska komputerowego staje się istotnym czynnikiem. Przed kamerą nikt nie chce wypaść na zacofaną osobę ze słabym i przestarzałym sprzętem komputerowym.

Jakie składniki determinują, czy stanowisko do gier może zostać uznane za prestiżowy zestaw zgodny z trendami? Nikogo nie zaskoczymy twierdząc, że jego planowanie trzeba zacząć od komputera. W grę wchodzą jedynie zestawy z procesorem i7. Ponadto karta graficzna powinna należeć do najwyższej serii, jaka w danym momencie jest produkowana. Jeszcze lepiej, jeśli dwie takie karty zostaną połączone wewnątrz komputera w jeden układ graficzny. Pecet musi zostać otoczony wyrafinowanymi akcesoriami. Mysz musi wyglądać niepowtarzalnie i nietuzinkowo. Ta sama reguła tyczy się klawiatur dla graczy. Jeśli chcecie działać w Internecie, nie obędziecie się bez stylowego mikrofonu. Poważni gracze transmitujący filmy z gier poprzez sieć, zawsze korzystają z odrębnego mikrofonu, a nie tego który jest zamontowany na ich słuchawkach.

Nie każdy element mistrzowskiego stanowiska komputerowego wymaga zasilania elektrycznego. Podczas gier musicie na czymś siedzieć. Najbardziej prestiżową opcją są fotele gamingowe. Szczególnie ważne, gdyż są one cały czas widoczne podczas prowadzenia transmisji internetowej. Biurka dla graczy są kolejnym takim meblem, lecz nieco mniej istotnym, gdyż podczas transmisji online nie są tak dobrze widoczne jak fotele gamingowe.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.09.2018 05:28:08)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz