6

Cze 16

Poradnik dla biura rachunkowego

Poradnik dla biura rachunkowego

Dużo osób szuka odpowiedzi na pytanie – jak reklamować swoje biuro? Z takim problem walczą świeże biura jak i te bardziej doświadczone, które powinny być na stabilnej pozycji. Dla sporej ilości z tych osób prostym rozwiązaniem jest stworzenie strony internetowej. Nie zdają sobie sprawy że sama strona nie rozwiąże ich problemu. Braki w wiedzy z obszaru sieci internetowej może ich wiele kosztować. Dlatego wraz z serwisem Biura Rachunkowe Elbląg stworzyliśmy poradnik, który pomoże wam przebrnąć przez tę kwestie.

Google AdWordsTo nic innego jak reklama w Google. Ogromną zaletą tego programu jest to, że reklamy pokazują się pod konkretnymi frazami np. wykupujemy reklamę na słowo kluczowe biuro rachunkowe olsztyn. Teraz klient, który w Googlu wpisze biura rachunkowe olsztyn zanim dostanie wyniki wyszukiwania może natknąć się na Twoją reklamę. AdWords pracuje na zasadzie jednodniowych budżetów. Zakładasz swój dzienny wydatek załóżmy na 20 zł wydając 1 zł za klik to przeniesie się na 20 bonusowych odsłon Twojej strony.

Kampania SEOKampania SEO to nic innego jak popularne pozycjonowanie strony. Nadal nie wiesz co to? Jest to działanie, które ma doprowadzić do tego, że Twoja strona będzie pierwszym wynikiem po wyszukaniu w wyszukiwarkę danego wyrażenia np. biuro rachunkowe olsztyn. Ceny takiej kampanii zależne są od sporej ilości czynników takich jak: dobra optymalizacja strony, trudność fraz itd. SEO to działanie długofalowe nie ma co tu liczyć na ekspresowe efekty.

Katalogi firmKatalogi firm to takie książki telefoniczne w internecie. Sporo katalogów zezwala na darmowe wpisy do ich zasobów. Po dodaniu firmy do katalogu będzie łatwiej do niej dotrzeć osobom zainteresowanym. Takie katalogi to dobra promocja dla ludzi o mały budżecie reklamowym.

Kilka małych porad przesłała także Magdalena Kowalczyk ze strony Biura Rachunkowe Elbląg.„Podstawą reklamy w sieci jest wyznaczenie budżetu. Przedsiębiorcy regularnie zakładają że działania w sieci są za darmo lub kosztują mało. Nic bardziej mylnego. Skutecznie przeprowadzona kampania reklamowa w sieci internet kosztuje wiele jednak wyniki jakie może sprowadzić są tego warte.”


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 25.08.2016 11:40:49)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.09.2016 20:19:40)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz