1

Mar 19

Pompy

Pompy

Pompy przemysłowe służą do pompowania cieczy o różnorakiej konsystencji i również składzie chemicznym, które są stosowane w procesach przemysłowych. Tą cieczą może być zarówno woda, jak i również oleje, asfalty i również multum innych. Pompy mają niemniej jednak to do siebie, że z od czasu do czasu się zużywają i również mogą ulec awarii. Może to nawet spowodować zatrzymanie procesów produkcyjnych.

My trudnimy się naprawą takich pomp. Zajmujemy się tym na sposób fachowy i również szybki, aby kupujący nie czekał zbyt długo na serwisie uszkodzenia. Wiemy jak ważny jest dla klienta czas, z tej przyczyny jest on jednym z naszych priorytetów. Najczęstszą przyczyną awarii pompy jest jej zatarcie lub uszkodzenie uszczelnienia.

Posiadamy na miejscu jakościowe części zamienne, które pasują do większości modeli pomp, z tej przyczyny naprawa jest realizowana praktycznie natychmiast. W przypadku zgłoszenia do serwisu pomp działających, które utraciły swoją wydajność na początku dokonujemy jej przeglądu i również sprawdzenia wydajności za pomocą specjalistycznej aparatury. Dzięki temu możemy stwierdzić co jest uszkodzone i również dokonać wyceny naprawy. Każda naprawa pomp, którą realizujemy jest zawsze na końcu weryfikowana pod względem mechaniki pracy i również wydajności naprawionej pompy. Zapewniamy w związku z tym pełny profesjonalizm w stosunku do obsługi zleceń klienta. To odróżnia nas od konkurencji, która nie zawsze posiada odpowiedni sprzęt do diagnozy. O ile jest to konieczne, to także dokonujemy naprawy na miejscu, głównie w przypadku większych pomp, których demontaż jest skomplikowany. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej strony internetowej, a także do kontaktu telefonicznego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.10.2019 00:09:02)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz