21

Cze 16

Podnosniki dla niepelnosprawnych

Podnosniki dla niepelnosprawnych

Sklep ortopedyczny W Łapczycy. Oferujemy produkty ortopedyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko jest perfekcyjne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

wynajem sprzętu rehabilitacyjnego. Świadczymy usługi wynajmu m.in. łóżek rehabilitacyjnych, dla osób starszych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i opiekunów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miasto plus montaż. Ceny najlepsze w województwie. W naszej ofercie znajdą Państwo również schodołazy świetnie radzące sobie ze schodami . Ponadto oferujemy podnośniki chorego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule łokciowe, chodziki rehabilitacyjne. Prowadzimy usługi na terenie całego kraju, woj. podkarpackiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod wskazany telefon, a na pewno pomożemy Państwu dobrac odpowiedni rodzaj sprzętu rehabilitacyjnego.

produkty ortopedyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko jest super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane elektrycznie.

W naszej ofercie jest również schodołaz likwidacja schodów dla osób chorych na wózku. Jest on przeznaczony do jazdy po schodach osób dzieci, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Ponadto oferujemy wypożyczenie podnośnik do opieki nad chorym. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie osób. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy los zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli zakupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Niewątpliwie nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Znacznym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 04.09.2018 08:38:10)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz