17

Sty 17

Płyty z poliuretanu

Płyty z poliuretanu

Fundamentem działalności Interww.pl jest opracowanie profesjonalnych rozwiązań w technologii poliuretanowej (PUR) dla różnorakich gałęzi przemysłu, i również sprzedaż wysokojakościowych produktów wykorzystywanych w różnorakich dziedzinach przemysłu.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów – posiadamy rozległą wiedzę a oprócz tego niemałe doświadczenie. Do perfekcji znamy oczekiwania naszych klientów, toteż stale podnosimy poziom realizowanych przez nas usług. Proponujemy produkty doskonałej klasy które spełniają wszelkie normy i również atesty. Zapewniamy najniższe ceny na rynku a oprócz tego dogodne warunki współpracy. Gwarantujemy fachowe doradztwo, i również pomoc specjalistów. W naszej propozycji znajdują się m.in. płyty z poliuretanu, pre-izolowany system wentylacji, konstrukcje izolacyjne, maszyny do poliuretanu, panele dekoracyjne a oprócz tego sporo więcej. Wszystkie produkty dostosowujemy do wymagań i również preferencji naszych kontrahentów. W naszej propozycji znajdują się jedynie produkty wysokiej jakości, które zapewniają niezawodne i również bezpieczne działanie. Świadczymy usługi izolacyjne z zakresu produkcji i również montażu systemów izolacji termicznej sieci ciepłowniczych. Zakres działania obejmuje również dostawę maszyn i również urządzeń pod podane przez Klienta miejsce. Wykonujemy usługi serwisowe, i również proponujemy konsultacje i również szkolenia w zakresie technologii PUR.

Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorstw działających w branży m.in. ciepłownictwa, budownictwa, chłodnictwa, wentylacji, przemysłu medycznego, samochodowego, petrochemicznego i również innych. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie a oprócz tego udzielimy Ci niezbędnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.09.2018 06:02:43)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz