2

Mar 14

Płyty meblowe

Płyty meblowe

Żeby meble charakteryzowały się najwyższą jakością i klasą, muszą być wykonane z materiałów, które łączą w sobie nutę elegancji oraz doskonałą solidność. Bez wątpienia właśnie te cechy posiadają w sobie nasze produkty. Współpraca z grupą znanych producentów pomogła nam w ułożeniu oferty, która zawiera wysokiej klasy materiały służące produkcji oryginalnych i funkcjonalnych mebli.

W naszej hurtowni płyt meblowych znajdziecie Państwo na przykład płyty meblowe MDF, które posiadają doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. Własność tą zawdzięczają jednorodnej gęstości oraz jednorodnemu składowi surowców w całym przekroju.

Poza płytami w naszej ofercie znajdą Państwo także blaty robocze. Do ich produkcji wykorzystywana jest nowoczesna technologia, która nadaje szlachetny wygląd. Oprócz tego na płytę nakładana jest specjalna warstwa, która chroni przed ścieraniem i wgnieceniami. Stosowane technologie sprawiają, że nasze produkty świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach domowych, na przykład jako parapety ochronne.

Kolejnym produktem na półkach hurtowni, który oferujemy jest sklejka. Jej szeroki wachlarz zawiera gatunkowe bogactwo drewna. Od lat wykorzystywana jest ona do produkcji wielu elementów konstrukcyjnych, w tym w meblach do kuchni. Szczególne miejsce w ofercie ma sklejka elastyczna. Jest świetnym materiałem służącym do zagospodarowywania przestrzeni. Dzięki niewielkiemu ciężarowi oraz łatwej obróbce, stosowana jest do sferycznych konstrukcji, jak choćby sufit. Jej szerokie zastosowanie wykracza jednakże poza standardowy rynek meblarski. Wykorzystywana jest bowiem z powodzeniem także w budowie jachtów czy ekologicznych zabawek.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo także fronty meblowe stosowane w meblach kuchennych. Wachlarz produktów zawiera zarówno bogactwo wzorów, jak i ich kolorystyki. Oprócz samych frontów, oferujemy także szeroką gamę materiałów uzupełniających, w tym listwy zwieńczeniowe, czy witraże.

Oprócz tego mamy także coś dla klientów poszukujących inspiracji na zagospodarowanie wnętrza innowacyjną i funkcjonalną szafą. Oferowane przez nas zaawansowane rozwiązania, pozwalają szybko i sprawnie złożyć szafę wnękową. Służymy także profesjonalnym doradztwem, zarówno przy wyborze produktów, jak i braku inspiracji przy aranżacji wnętrza.

Nawiązując współpracę z nami, otrzymują Państwo nie tylko wysokiej klasy materiały, lecz również gwarancję trwałości produktów i mnóstwo pomysłów, które pozwolą wykreować nieszablonową i wygodną przestrzeń.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 21.04.2019 21:00:59)
  • yahoo: 29 (ostatnio: 22.02.2018 18:23:00)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz