21

Gru 15

Olej słonecznikowy

Olej słonecznikowy

Spółka Pliczko Gospodarstwo rolne to sklep internetowy, który proponuje Państwu zdrową oraz naturalną żywność. W naszej bogatej propozycji znajdują się artykuły doskonałej jakości, zdrowe, o tradycyjnych smakach.

Klientom oferujemy mnogi wybór produktów spożywczych bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów oraz polepszaczy smaku. Proporcja naszego asortymentu to artykuły, które wytwarzamy sami. Wiemy toteż o nich wszystko oraz mamy pewność, że sprzedajemy Państwu najlepszy towar. Są to: oleje tłoczone na zimno ( m. in. olej z lnu, olej ze słonecznika, rzepaku, ostropestu), świeże płatki oraz mąki z pełnego przemiału, pośród których znajdą Państwo także mąki z różnych rodzajów nasion. Mąka, w którą zaopatrujemy naszych kontrahentów, powstaje w tradycyjny sposób: ziarna zbóż czy nasion mielimy w tradycyjnych drewnianych młynach żarnowych. Taki sposób produkcji mąki ma rozumie się samo przez się wpływ na jej doskonałą jakość.

Mąka oraz oleje tłoczone na zimno to nie wszystko, co przygotowujemy dla szerokiego grona wielbicieli naszych produktów. Mamy kasze, makarony, zioła, bakalie, miody. Mało tego doskonałej jakości pieczywo, wędliny, sery oraz mleko kozie oraz krowie.

Atutem wszystkich naszych produktów jest rozumie się samo przez się to, że są w 100% naturalne. Atrakcyjna też jest ich cena.

Wskazane jest podkreślić, że wiemy, co sprzedajemy naszym klientom, skoro znamy pochodzenie naszych produktów.

Wszystkie artykuły, jakie udostępniamy Państwu za pośrednictwem internetu są też dostępne w naszym sklepie mobilnym. Szczegółowe informacje na ten problem, jaki oraz na temat pełnej naszej oferty handlowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pliczko.pl. Zapraszamy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 07.07.2017 02:56:56)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.09.2016 18:36:19)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz