28

Paź 15

Obróbka stali nierdzewnej

Obróbka stali nierdzewnej

Firma Metalimpex od przeszło trzydziestu lat aktywnie jest na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali a oprócz tego spawania. Flagowym punktem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest z początkiem obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy między polskich firm. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego ambitne zachowanie się do pracy sprawia, że nasze usługi zawsze wykonywane są precyzyjnie a oprócz tego w pełni profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy z początkiem na jakość a oprócz tego terminowość, iżby maksymalnie przekuć w czyn wymagania naszych klientów.

Przez długie lata naszej działalności zdołaliśmy stworzyć rozbudowane, dobrej jakości baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet najtrudniejszych zleceń. W naszym zakładzie posiadamy jak też centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Co więcej, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na obszarze całej Polski, iżby zapewnić naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak a oprócz tego biznesowego. Sporą wymiary bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo rozmaity wybór usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Oprócz, specjalizujemy się także w produkcji części a oprócz tego układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów a oprócz tego podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak też komponentów a oprócz tego maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 11.07.2017 11:34:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.09.2016 04:37:50)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz