4

Lis 15

Obróbka skrawaniem cnc

Obróbka skrawaniem cnc

Firma METALKO to profesjonalna i również solidna spółka, która funkcjonuje na naszym rynku od 1992 roku i również proponuje swoim klientom profesjonalną obróbkę skrawaniem cnc w niezwykle dobrej cenie. METALKO przypadkiem pochwalić się nie tylko wykształconą kadrą pracowniczą, lecz także nowoczesnym zapleczem technologicznym, za sprawą któremu przypadkiem podjąć się nawet najtrudniejszych i również najbardziej skomplikowanych zleceń.

O ile ciekawi Państwa precyzyjna obróbka skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo odwiedzić stronę metalko.com.pl i również stricte zapoznać się z najnowszą ofertą firmy METALKO.

Powinno się wspomnieć również i również o tym, że firma METALKO proponuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, wyjątkowe wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe i również gumowe a oprócz tego co niemiara innych kompensatorów gumowych. Przedsiębiorstwo ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek a oprócz tego kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Przedsiębiorstwo METALKO to także ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią i również wieloma ukontentowanymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną propozycję usługową a oprócz tego referencje mogą Państwo wydobyć na stronie metalko.com.pl.

Wpierw powinni Państwo stricte sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, innymi słowy cięcie laserowe, gięcie, bądź zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju proponuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Przybory ten pozwala kroić stal nierdzewną do 15mm, aluminium do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO świadczy swoje usługi nie tylko dla klientów krajowych, lecz również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, czy Szwajcaria.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 16.02.2017 17:39:09)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 26.01.2018 06:12:31)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz