5

Mar 17

Nieruchomości przemysłowe

Nieruchomości przemysłowe

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar wydzielony na terenie województw łódzkiego, mazowieckiego a także wielkopolskiego. Ponad jeden i pół tysiąca hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi i atrakcyjna lokalizacja w centrum Europy sprawiają, że jest to świetny wybór dla inwestorów. Na obszarze Strefy od lat z powodzeniem powstają mieszkania deweloperskie, biura na wynajem czy hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów i zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na terenie ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje z tytułu inwestycji w infrastrukturę, ale również dla każdego przedsiębiorcy, który utworzyć nowe miejsca pracy. Oprócz tego, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości. Pragniemy wspierać małe a także średnie firmy, w następstwie tego właśnie nich przewidziane są największe ulgi.

Pomoc publiczna ŁSSE nie kończy się wprawdzie na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają także w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, tj. gaz czy elektryczność, i w kontaktach z zarządcami tychże sieci. Poza tym, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, zawierający rozległy zakres rzetelnych a także sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę a także nadzór, aż po rekrutację pracowników a także doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie oferuje inwestorom Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy dotąd. Dzięki ulgom podatkowym a także doradztwu finansowemu ryzyko praktycznie nie istnieje, a dogodna lokalizacja a także rozbudowana sieć komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 03.09.2018 04:08:07)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz