24

Mar 17

Neurologopeda

Neurologopeda

Podstawą działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są profesjonalne usługi związane z bezbolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi dedykujemy jak też do osób potrzebujących stymulowania rozwoju mowy, a oprócz tego osób z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami dyslalicznymi, afazją, rozszczepem podniebienia, przebytymi operacjami w obrębie jamy ustnej. Wykonujemy usługi na najlepszym poziomie, skutkiem tego sprostamy oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających pacjentów. Wykonywana przez nas elektrostymulacja wspomaga leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez co niemiara lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie. Zapoznaliśmy się z wieloma niełatwymi przypadkami naszych pacjentów, za sprawą czego możemy stale podnosić wzorzec naszych usług.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, skutkiem tego doskonale znamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych aparatów do nie bolesnej elektroterapii. Umożliwia on wykorzystanie czterdziestu elementarnych rodzajów prądów oraz szerokie zakresy ich regulacji – szczegółowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Jeśli zależy Ci na szybkich i również skutecznych efektach zalecamy serię 10 zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Gwarantujemy wsparcie pooperacyjne oraz kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki i również Dziecka w Warszawie.

Mamy świetne podejście do dzieci, skutkiem tego żaden pacjent nie będzie bał się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia wykonujemy fachowo i również błyskawicznie – czas trwania wynosi ok 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną czy też mailową, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 08.12.2017 23:22:17)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz