27

Sie 16

Nawozy dolistne na rzepak

Nawozy dolistne na rzepak

Zakład pracy AGREKO to funkcjonujący nieprzerwanie od 2000 roku kluczowy i rzetelny wytwórca nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, a także niemało innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania i podniesienia jego jakości. W dodatku podwyższają odporność roślin na wszelkiego gatunku choroby pochodzące od grzybów, a zarazem o wiele ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są również niezwyczajnie uniwersalne, co niezwyczajnie ułatwia ich używanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to towary mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo dokładnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników niż niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez oraz siarka, co o wiele wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo skromny sposób towar ten można zmodyfikować można w prosty sposób zmodyfikować i więc zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 15.10.2016 04:40:33)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz