29

Lip 14

Naprawa konwerterów

Naprawa konwerterów

Zakład usługowy handlowo-usługowe ABS Długołęka od 15 lat wytwarza usługi tj. naprawa automatycznych skrzyń biegów, wraz z sześciomiesięczną gwarancją na serwis, komputerowa diagnostyka automatycznych skrzyń biegów, diagnostyka i dodatkowo regeneracja sterowników skrzyń biegów (elektrohydraulicznych sterowników), wymiana olejów w skrzyniach biegów możliwością statyczną i dodatkowo dynamiczną.

W wypadku gdy do naprawy będą potrzebne części zamienne to nie będzie konieczne ich kupowanie w sklepach lub hurtowniach dlatego że nasza spółka prowadzi także sprzedaż nowych części zamiennych do automatycznych skrzyń biegów, i dodatkowo sterowniki elektrohydrauliczne fabrycznie nowe oraz dodatkowo profesjonalnie regenerowane. Automatyczne skrzynie to kluczowy profil działalności spółki, w związku z tym spółka w wachlarzu naprawy i dodatkowo diagnostyki automatycznych skrzyń biegów współpracuje z wieloma firmami zagranicznymi i dodatkowo uczestniczy w szkoleniach zagranicznych dotyczących naprawy innowacyjnych, współczesnych skrzyń biegów. Naprawa automatycznych skrzyń biegów przebiega w oparciu o najnowsze technologie i dodatkowo przy użyciu specjalistycznych urządzeń i dodatkowo urządzeń charakteryzujących się dobrą jakością. Firma usługowa koncentruje osobiste wysiłki aby dać gwarancję najwyższą jakość usług, szybką realizację napraw i dodatkowo fachowe podejście do sprawy. Realizując naprawy spółka korzysta tylko z nietuzinkowych części zamiennych.

Dla nas nie ma znaczenia jakim samochodem jeździsz, bo jesteśmy w stanie wymienić którekolwiek automatyczne skrzynie części, zdiagnozować je właściwie i dodatkowo doprowadzić do stanu zupełnej używalności. Z usług naszej spółki skorzystało już wielu konsumentów indywidualnych jak też różnorakie spółki. Jeżeli już jeszcze nie postanowiłeś co zrobić ze swoim autem, w którym awarii uległa skrzynia biegów to niezwłóczenie zgłoś się do nas. Do naszej spółki zapraszamy każdą osobę, która potrzebuje profesjonalnej pomocy związanej ze swoim autem. Zaoferujemy Tobie kompleksowe usługi, z których jesteśmy pewni, że będziesz całkowicie zadowolony i dodatkowo polecisz nas swoim znajomym. Ponadto pragniemy poinformować, że prowadzimy sklep internatowy, w którym można się na bieżąco zapoznać z cenami jakie obowiązują za dane części.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 30.08.2018 22:43:55)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 28.01.2018 22:04:10)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz