31

Lip 16

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe

Znana i szanowana na krajowym rynku przemysłowym firma POROLET, ma do zaproponowania innowacyjne rozwiązanie jakim są systemy szklane. Do nie tak dawna, o takim rozwiązaniu mogliśmy wyłącznie słyszeć, lub zobaczyć je wyłącznie w restauracjach czy hotelach. Wyjście jakim jest zabudowa szklana jest jednym z w najwyższym stopniu innowacyjnych i praktycznych rozwiązań.

Systemy szklane tarasowe to nic innego jak zabudowa naszego tarasu przeszkloną konstrukcją. Jest to praktyczne wyjście, które lecz również daje nam ogromną ilość naturalnego światła, ale także nowoczesny klimat. Zabudowy tarasu przydomowego systemem szklanym nie są skomplikowane w założeniu. Konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, żeby nie sprawiać większych trudności zarówno przy montażu jak i demontażu. Rozwiązanie w postaci przesuwanych tafli szklanych pozwala na szybkie i łatwe manewry. Nie potrzebujemy usuwać wszystkich części konstrukcji, wystarczy wyłącznie nieco podstawowych elementów. Tak nowoczesne wyjście pozwala na dodanie tarasom nowego, w wyższym stopniu wyrazistego wyglądu i charakteru. Zabudowa tarasów jak i tak zwane ogrody zimowe, pozwalają nam cieszyć się możliwością korzystania z nich cały rok kalendarzowy, a poza tym bardzo łatwo utrzymać szkło w czystości.

Systemy szklane wytwarzane przez firmę POROLET, perfekcyjnie nadają się lecz również do domków jednorodzinnych, ale także do bloków mieszkalnych. Zabudowa ze szkła przepuszcza promienie słoneczne dając lecz również światło naturalne, ale także ogrzewa taras, lub ogród zimowy. Szkło chroni nas, nasze umeblowanie na tarasie, względnie rośliny przez zmiennymi warunkami pogodowymi. Konstrukcje są stabilne i wytrzymałe chronią nas także przed zanieczyszczeniami, i również hałasem dochodzącym z zewnątrz.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 17.11.2017 12:33:52)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz