22

Mar 17

Lucerna – agriland.pl

Lucerna - agriland.pl

Agri Land jest firmą, która istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku jej działalności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i produkcji jakościowych mieszanek trawy. Bezustannie firma proponuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, jak też z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to 3 odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli i również wyróżniają się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają tylko 3. Wszystkie te odmiany osiągają niezwykle wysokie plony, co jest niezwykle korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę czy też sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który proponuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te bardziej skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową oraz szwedzką. Do wyboru są w dalszym ciągu mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne jak też jednoroczne. Wszystkie te mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod najrozmaitsze sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego czy też też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to ceniona firma, dbająca o swoich klientów i również o jakość proponowanych artykułów, dzięki czemu jest bez wątpliwości godna polecenia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 13.03.2019 06:49:11)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz