4

Sty 17

Lombard Łódź

Lombard Łódź

CASH to doświadczona i niezwykle ceniona na rynku firma, która od 1995 roku prowadzi profesjonalny skup złota. CASH to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą pozbyć się złota, srebra i biżuterii. Oferujemy uczciwą wycenę i płacimy gotówką. Nasz lombard prowadzi również skup, sprzedaż i wymianę telefonów komórkowych. Dla nas istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja naszych klientów, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w dzisiejszych czasach sprzedać król metali i srebro w dobrej cenie, z tej przyczyny powstał nasz komis, iżby ułatwić Państwu to zagadnienie. Zapraszamy miło do odwiedzenia naszych aukcji internetowych na allegro.pl i olx.pl, na których znajdą Państwo bez liku atrakcyjnych przedmiotów w niezwykle przystępnej cenie.

Zajmujemy się również sprzedażą i skupem netbooków, laptopów i pozostałego sprzętu elektronicznego. Nasza propozycja skierowana jest lecz i do klientów prywatnych, lecz również i do klientów biznesowych, którzy chcą się pozbyć elektroniki firmowej, lub kupić porządny sprzęt do swojej firmy. Możemy poszczycić się wieloma ukontentowanymi klientami w Łodzi i pobliskiej okolicy. Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatną konsultację i wycenę.

Firma CASH proponuje także techniczny serwis telefonów komórkowych każdego typu. Specjalizujemy się a w szczególności w zdejmowaniu blokad i sim-locków z telefonów gsm i wymianą uszkodzonych wyświetlaczy. Zapewniamy błyskawiczne naprawy w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.08.2018 11:56:06)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.06.2017 00:28:25)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz