24

Gru 15

Koniowozy

Koniowozy

Poszukujesz firmy proponującej zabudowy ciężarowe? Po mistrzowsku zdajesz sobie sprawę z tego jak mocno jest trafić na sprawdzonego, uczciwego i rzetelnego fachowca? Kompletnie nie wiesz komu mógłbyś zaufać i powierzyć to zagadnienie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy!

Przedsiębiorstwo Tramp działa na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze doświadczonych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną i kojarzoną z cierpliwie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie i lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy i żurawie, i fachowy serwis.

Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest ukontentowanie naszych klientów tym samym do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy niuans, bacząc, iżby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi wytwórców samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia wysokiej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi solidność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dbamy, by nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości i oczekiwania stawiane przez rynek tym samym zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich i włoskich.

O ile, w związku z tym poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe warto skontaktować się z nami! Zaufało nam w tej chwili wielu klientów i każdy z nich wystawia nam wyłącznie pozytywne referencję! Dołącz do nich również i Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 01.02.2017 18:32:10)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz