26

Sty 17

Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak oraz na całym świecie. Od ponad 40 lat firma zaopatruje w swoje produkty klientów w różnych krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnych kontynentach. Narzędzia wytwarzane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie firma posiada zarówno utensylia ręczne, jak oraz pneumatyczne, takie jak jak też: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Mało tego proponujemy również przybory samochodowe, skrzynki i szafki narzędziowe, i również urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają niemałe doświadczenie oraz z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, o ile tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia wytwarzane przez firmę King Tony cieszą się bardzo dobrą opinią, są szalenie wytrzymałe oraz dobre jakościowo, za sprawą czego mamy niezwykle wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Sprzedawane utensylia przewyższają gatunkowo sporo innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, i również wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszelki negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie propozycji produktowej do potrzeb nabywców i dostarczanie narzędzi oraz akcesoriów, które będą kontrastować jakością wykonania i wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach oraz różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 02.09.2018 19:24:50)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz