31

Paź 17

K50

K50

scharmueller-sp.pl to katalog Scharmueller Spare Parts. Na stronie scharmueller-sp.pl znajdziesz każdy niezbędny Tobie rodzaj zaczepu do ciągnika. Stroną administruje oficjalny polski przedstawiciel austriackiej firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG wytwarzającej najwyższej jakości zaczepy do wszystkich marek ciągników. Niezależnie czy potrzebny jest Ci uchwyt transportowy, czy uchwyt kulowy taki jak np K80, umożliwiające ciągnięcia przyczepy samochodowej, będziesz mógł odnaleźć go na naszej stronie.

Strona daje możliwość na zaznajomienie się z pełnym katalogiem dostępnych produktów firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG a także zamówienie tych, których potrzebujesz. Znajdziesz tu też wskazówki, dzięki którym dobranie godnych uwagi parametrów sprzętu, który chcesz zamówić będzie banalnie nieskomplikowane.

Strona nie jest jednak standardowym katalogiem części. Znajdziesz tu lecz i dostępny asortyment różnego rodzaju zaczepów ciągnikowych, kontakt ze sprzedawcą i również mapę dealerów (a pożądane byłoby dodać, że firma ma przedstawicieli na obszarze całej Polski). Dla osób interesujących się nowoczesną mechanizacją rolnictwa nie lada ciekawostką będzie zakładka „Aktualności” magazynu. Znajdziesz tu harmonogramy odbywających się w różnego rodzaju miejscach Polski wystaw sprzętu rolniczego z odpowiedniej półki, i relacje z tych wystaw (wzbogacone o bogate fotorelacje z tych wystaw).

Strona umożliwia też zaznajomienie się z dokładnym opisem a także przystępnym opisem poszczególnych produktów austriackiej firmy, dzięki czemu łatwiej ocenić ich wartość. O zaletach zaczepów Scharmüllera możesz się przekonać także oglądając zamieszczone na stronie video, gdzie producent pokazuje, jak jego przybory spisuje się w praktyce.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 01.11.2018 23:11:00)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz