12

Lis 14

Jazda Ferrari w prezencie

Jazda Ferrari w prezencie

Sporo z nas przynajmniej kilka razy w czasie roku znajduje się w sytuacji, w której musi nabyć prezent. Czasami są to podarunki dla rodziców, a od czasu do czasu dla kolegów. Sporo z nas regularnie ma z tym duży problem, z tego powodu, że nie potrafimy wymyślać atrakcyjnych sposobów na prezent. Właśnie teraz pragniemy zaprezentować Wam nasz fantastyczny pomysł, który sprawi, że nigdy więcej nie odczujecie problemu z nabyciem prezentu. Sposób ten spełni bowiem wszystkie Wasze oczekiwania!

Mamy ochotę zasugerować, żebyś w ramach prezentu zdecydował się na nabycie vouchera proponowanego na witrynie JazdaFerrari.pl. Sprzedawane są tam podarunki, które również Twoim bliskim mogą dać szansę na samodzielną jazdę Ferrari po jednym z torów wyścigowych znajdujących się w Polsce. Do wyboru masz między innymi tor w Kamieniu Śląskim czy w Kielcach.

Jeśli z kolei chodzi o furt, to także masz niesamowicie duży wybór. Na przytaczanej witrynie proponowane są przejażdżki rozmaitymi typami Ferrari: od F430, przez cabrio aż po najnowszy typ Ferrari F458. Jeżeli chcesz dokładniej zaznajomić się z wspomnianymi pojazdami, to przejdź na reklamowaną witrynę.

Podsumowując chcemy nadmienić coś o kosztach wiążących się z zamówieniem tego rodzaju prezentów dla fanów motoryzacji. Ceny e-biletów zaczynają się od 189 zł, a urosnąć mogą nawet do ponad 1600zł, to zależne jest od ilości okrążeń, które pragniesz wykupić.

Na koniec raz jeszcze agutujemy Cię do zerknięcia na witrynę, na której porządnie jest wszystko przedstawione. Przekonujemy Cię także do spojrzenia na zdjęcie naszego Ferrari, które przekona Cię, że zalecany podarunek zdecydowanie warto nabyć i wręczyć go najbliższemu przy nadchodzącej okazji!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 03.08.2019 23:23:20)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 12.07.2017 17:33:52)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz