9

Kwi 13

Http://www.psychologiapar.pl

Http://www.psychologiapar.pl

Serwis „Psychologia Par” to dzieło dwojga specjalistów pracujących na co dzień z parami, które się zmagają różnych trudności w swojej relacji. Twórcy strony w lakoniczny sposób przedstawiają powszechne scenki z życia małżeństw lub par. Wskazują na czym polegają pułapki, w które najczęściej wpadamy i jakie są inne, bardziej efektywne rozwiązania. Ogromnym atutem strony są wyjątkowe rysunki autorstwa samych psychoterapeutów / role w małżeństwie.

Gwałtownie rosnąca popularność bloga dowodzi, że temat psychologii par i rozwiązywania konfliktów w coraz większym stopniu ludzi ciekawi. Zwłaszcza zagadnienia związane z podziałem wpływów i władzy we wzajemnej komunikacji wywołują wiele komentarzy odbiorców bloga. Twórcy przeprowadzili niezwykle interesujący wywiad z doświadczoną terapeutką-superwizorem na temat podziału zadań i rolach, jakie zajmujemy będąc w związku. Istotnym i trudnym momentem dla małżeństwa jest czas pojawienia się dzieci – i temat ten doczekał się dużej ilości komentarzy pod wywiadem.

Autorzy podkreślają też to, że zwykle w związkach oczekujemy, że to mąż lub żona ma się zmienić i wykonać całą pracę. Takie podejście nie tylko nie daje żadnych efektów, ale dodatkowo absolutnie wyklucza ewentualność skorzystania z terapii małżeńskiej. Znaczną popularnością cieszą się posty, które demonstrują, w jaki sposób troszczyć się o romantyzm i namiętność w relacji, jak nie zapomnieć o tym, co nas połączyło, , jak nie utonąć w negatywizmie i wzajemnych zarzutach. Wskazuje na to, że w głębi serca sporo osób marzy o szczęśliwych i długotrwałych relacjach, w których pozytywne aspekty górują nad problemami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 23.07.2019 22:33:44)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 03.08.2017 22:14:40)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz