28

Lut 16

Gaz na psy

Gaz na psy

Czy chcesz poczuć się bezpiecznie na ulicy? Nieraz wracasz do domu późnymi wieczorami a także boisz się, że może spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasza firma istnieje na rynku od 2015r., wprawdzie wcześniejsze doświadczenie a także zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu allegro.

W naszej propozycji znajdą Państwo gaz pieprzowy dostępny w dwóch wariantach:

-gaz obronny rodzaju CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony bezpośrednio na twarz a także oczy napastnika,

-gaz pieprzowy rodzaju SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie a także podrażnienie przeciwnika.

Należałoby zauważyć, że gaz obronny jest skuteczny zawsze, niezależnie od odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Oferujemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Za ich sprawą na sposób skuteczny obezwładnią a także unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszej ofercie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bez wątpliwości zaprzestanie ataku.

Jeżeli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zapoznać się z naszą propozycją! Nasze produkty są pełni legalne a także skuteczne i z początkiem posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało obecnie wielu klientów a także każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący produkty do samoobrony!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 30.06.2017 20:34:01)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz