10

Lut 17

Fotograf na ślub z Tychów – wskazówki jak wybrać najlepszego

Fotograf na ślub z Tychów - wskazówki jak wybrać najlepszego

Fotograf ślubny Tychy Sandra i Kuba to naturalne fotografie weselne.

Fotografia na ślub Tychy

Jeżeli potrzebujecie osoby, która zrealizuje zdjęcia z waszej uroczystości to z kilku argumentów możemy polecić nasze usługi.

Po pierwsze, pracujemy już kilka sezonów w branży fotograficznej, dzięki czemu możecie mieć pewność, że wasze zlecenie zostanie całkowicie ud komentowany. A wszystkie podstawowe kadry znajdą się w foto albumach, które również oferujemy w ramach swojej ofert.

Dysponujemy rónież dokumenty uprawniające do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych.

Kolejnym powodem jest specyfika naszych fotografii. Chcemy, żeby każde ukazywało indywidualny specyfikę konkretnego miejsca i osób, którzy tamsą. Mamy na celu, żeby ujęcia były, zupełnie spontaniczne. Zupełnie rzadko zapraszamy do zrealizowania planowanych zdjęć. Chociaż jednak, zdarza się, że takowe ujęcia realizujemy. Tym niemniej są to kadry robione jako zdjęcia grupowe. Są one wyjątkowo kluczową pamiątką z tego dnia.

Kolejnym argumentem jest nasz sposób pracy. W sanktuarium bardzo rzadko używamy dodatkowe oświetlenie, które zazwyczaj powoduje, że fotografie wyglądają wyjątkowo nienaturalnie. Tym niemniej w trakcie zabawy weselnej używanie lampy błyskowej zależy od sytuacji. Gdy sala weselna jest bardzo ciemna to dość wykorzystujemy dodatkowe oświetlenie. Natomiast, kiedy sala jest rozświetlona. To w takich okolicznościach staramy się ograniczanie sztucznych źródeł światła. Chcemy jak najbardziej prawdziwej fotografii ślubnej.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie wykonać swój plener zdjęciowy, to jesteśmy w stanie polecić bardzo dużo wyjątkowych miejsc. Może to być chociażby Giszowiec albo nowoczesne otoczenie NOSPRu z zachwycającą architekturą.

Gdzie jeszcze można zrealizowania interesujących zdjęć ślubnych? Dla nas najciekawszym jednak miejscem jest po prostu przyroda. Tam możemy zrobić ujęcia, które cenimy. Zdjęcia można zrobić prawie o każdej porze roku. Najczęściej jest to jesień ale bardzo polecamy sesje w zimie. Wtedy nawet najbanalniejszy kadr nabiera magii. Jeżeli trafimy na dobrą pogodę czyli lekki śnieg to możemy liczyć na magiczne kadry. Z pewnością warto zastanowić się nad sesją w tej niebywałej porze roku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 31.08.2018 11:55:40)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz