5

Lis 16

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Przedsiębiorstwo Proxima-doradztwopodatkowe.pl to fachowa kancelaria działająca w zakresie doradztwa podatkowego. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, za sprawą czego zyskujesz pewność, że realizowane przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe a także postępowanie podatkowe.
Nasze porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji oraz rozliczania podatków. Mało tego prowadzimy biuro rachunkowe, i również wykonujemy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych oraz arbitrażu.
Realizujemy pomoc prawną, specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw oraz spółek. Gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy a także Ochrony Przeciwpożarowej. Przeprowadzamy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności oraz jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy również audyty podatkowe, to znaczy rzetelne analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi również audyt kadry oraz płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem rzetelnych ekspertów. Posiadamy rozległe doświadczenie a także szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby zagwarantować mu, jak najlepszą obsługę. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak oraz klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje wątpliwość a także udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.07.2018 14:05:38)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 18.08.2017 06:03:16)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz