23

Sie 14

Domki campingowe to świetne miejsce na wakacje

Domki campingowe to świetne miejsce na wakacje

W internecie jest pełno propozycji miejsc wypoczynku na wczasy. Interesującą opcją są domki letniskowe. Aby uniknąć rozczarowań przy wyborze domku powinno się niemniej pamiętać o kilku znaczących rzeczach takich jak sprawdzenie standardu domku czy rozeznanie w okolicy. W przeciwnym razie możemy trafić na domek prosto z PRL zlokalizowany na gwarnym turystycznym osiedlu.

Najwyższa pora zastanowić się nad miejscem na wakacyjny relaks. Przecież lato tuż tuż. Właściciele domków turystycznych by przyciągnąć klientów starają się zaproponować najbardziej zadziwiające oferty wypoczynku na wczasy. Gdy jednak nie mamy ochoty brać uczestnictwa w zaplanowanych pobytach pojawia się trudność. Podobny problem natrafimy kiedy nie będzie nas interesował pobyt z wyżywieniem, opcja która często jest obowiązkowa.

Odpowiedź podsuwa się sama – wspaniałe miejsce na wakacje dla nas to wczasy Jastrzębia Góra

Propozycje zakwaterowania w domkach campingowych są coraz to bardziej popularne. Polacy coraz częściej poszukują miejsc, jakie będzie tworzyło imitację prywatnych tzw. „czterech ścian” chociaż na kilka dni czy też dwutygodniowy turnus.

Wybierając się na wczasy i planując pobyt w domku campingowym wskazane jest sprawdzić czy wszystko w nim nam pasuje. Choć czasy się zmieniły i obecnie domki campingowe nad morzem nie odbiegają zbytnio standardem od oczekiwań turystów, przy doborze domku letniskowego trzeba zatrzymać jednak szczególną przezorność. Choć to margines to jeszcze można się znaleźć w domku prosto z PRL, zatęchłą wilgocią, konstrukcją ze sklejki. Dla świętego spokoju poprośmy zatem wynajmującego o ukazanie nam fotografii konkretnie tego domku, w którym przyjdzie nam spędzić wakacje.

Powinniśmy być też świadomi ryzyka związanego z miejscem i sąsiedztwem wybranego domku campingowego. Większa część z nas decydując się na domki letniskowe nad morzem jako miejsce na spędzenie urlopu poszukuje również ciszy, spokoju, punktu na grila, chętnie nieopodal jeziora. Niestety poniektóre miejscowości w minionych latach zamieniły się w prawdziwe kombinaty turystyczne, zamieniające się latem w kilkutysięczne miasta pełne wypoczywających pod domkami letników. W przypadku jeżeli nie mamy pewności co do okolicy naszej wakacyjnej „ostoi ciszy i spokoju” należałoby sprawdzić położenie miejsca wypoczynku na zdjęciach satelitarnych w serwisach z mapami (jak chociażby googlemaps). Pozwoli nam to chociaż w przybliżony sposób zweryfikować okolicę domku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.10.2018 05:15:36)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 19.08.2017 04:59:50)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz