2

Lis 13

Dobry fryzjer – Poznań

Dobry fryzjer - Poznań

Nasz fryzjer wie, że kluczem do sukcesu jest dobranie fryzury klientowi tak, aby po opuszczeniu salonu czuł się co najmniej odmieniony. A co to znaczy sukces przy doborze fryzury? Gdy klient wróci za jakiś czas uznając, że wraca do swojej fryzjerki, to to właśnie jest sukces. Salon Lolo Manolo jest jednym z najlepszych zakładów fryzjerskich w Poznaniu zatrudniającym starannie przeszkolony i wybrany personel. Fryzjerki Lola przeszły szkolenie u znanego Poznańskiego fryzjera, jednocześnie wynosząc znaczną dawkę manier przy wykonywaniu usługi związanej z włosami.Otwierając salon Lolo postawiliśmy za punkt honoru oddanie do użytku firmy, która spełnia oczekiwania każdego klienta, także najmłodszego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalny fotelik-autko dla dzieci, a także salę zabaw, na której najmłodsi mogą spędzić efektywnie czas w oczekiwaniu na swoją mamę, który właśnie uzyskuje nowy wygląd dzięki naszej wykwalifikowanej fryzjerce.Fryzjer, jakim jest lolo manolo, to nie wszystko. Postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o organizację urodzin dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalne urodziny tematyczne. Niektóre z tematów związane są bezpośrednio z usługą fryzjerską. Np zarówno dla chłopaków i dziewczyn przygotowaliśmy urodziny, podczas których dzieci korzystają z naszego fryzjera, naszych kosmetyków, a w tym wszystkim uczestniczy nasz personel, który dopełnia opiekę animatorską.Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego. Lolo Manolo mieści się na ulicy Sielskiej 17 w Poznaniu. Zapraszamy także na facebook i do galerii zdjęć, na której prezentujemy to, co można przeżyć u nas.


Ocena: 4,71/5 (7 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 14.03.2019 07:35:38)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 19.01.2018 23:32:54)

Podlinkuj wpis:

2 komentarze

  1. wpkat21 pisze:

    Jak co roku, gdy zbliżał się dzień urodzin mojego szkraba, z nerwami zaczęłam szukać ciekawych inspiracji na zorganizowanie imprezy. I znowu lista pytań, jak to sprawnie zrobić, jakie atrakcje wymyślić, żeby dzieci bawiły się dobrze. Zajrzałam więc do Internetu, z nadzieją, że natknę się na jakąś ciekawą inspirację. Ale znalazłam coś więcej. Znalazłam miejsce, gdzie organizowane są urodziny dla dzieci w Poznaniu. W pierwszej chwili zwątpiłam, że to jakiś błąd. W rzeczywistości znalazłam się na stronie, na której reklamuje się fryzjer dla dzieci w Poznaniu. Ale już po chwili natknęła się na opinie odnośnie urządzanych tam urodzin. Pierwsza opinia, później druga i następna. Okazało się, że mają świetną ofertą a dzieciaki bawią się fantastycznie. Zaskoczeniem była dla mnie ich oferta urodzin tematycznych. Dziś sama ich polecę, bo ja nie musiałam zajmować się niczym a moje dziecko było wniebowzięte.

  2. wpkat21 pisze:

    Za każdym razem, gdy miałam iść do fryzjera, już się denerwowałam. Ile razy było tak, że schodziłam z fotela i miałam chęć szybko wsadzić głowę pod prysznic. Gotowa fryzura kompletnie do mnie nie pasowała, irytowała mnie. Po prostu to nie było to, na czym mi zależało. Aż znajoma poleciła mi, salon fryzjerski (…) Poznań. Ponieważ mnie trudno jest namówić, najpierw przeczytałam rożne opinie o jego usługach. W praktyce wszystkie były pozytywne. Ale szczególnie jedna opinia mnie przekonała. Akcentowała ona, że dobry fryzjer (…) Poznań to przede wszystkim dobór fryzury do aparycji i stylu. I rzeczywiście. Zaryzykowałam, a gdy schodziłam z fotela, z mojej twarzy nie schodził uśmiech. W wybranej fryzurze było mi po prostu dobrze, lekko, czułam się po prostu sobą. I moja opinia jest taka, że jest to salon, który podkreśla naturalne piękno, a nie na siłę stosuje przerost formy nad treścią.

Dodaj komentarz