10

Lis 16

Delikatne skarpetki dla niemowląt

Delikatne skarpetki dla niemowląt

Steven to polska firma, wykonująca rajstopy i również skarpety. Istnieje ona na rynku odzieży już ponad dwudziestu lat. Cechy, które charakteryzują towary firmy Steven, to najwyższa jakość, trwałość realizacji i również niebanalna estetyka. Na uwagę zasługują atrakcyjne, ciekawe ceny. Przedsiębiorstwo przez lata działalności weszła też na rynek europejski. Najnowocześniejsze rozwiązania związane z produkcją a także śledzenie trendów w modzie pozwoliły na rozszerzenie produkcji na inne kraje.

W rozległej ofercie znaleźć da się skarpety damskie i również męskie w różnych fasonach a także wzorach. Są tam dostępne zarówno pełne skarpety, jak a także stopki na lato. Ciekawą ofertą są delikatne skarpetki dla niemowląt – zarówno dla dziewczynek, jak a także dla chłopców. Kolekcja Basic to niemowlęce skarpetki z gumką, dostępne w wielu kolorach. Kolekcja zawiera rozmiary od 11 do 19. W składzie tych skarpetek dominuje bawełna (70% składu). W kolekcji Casual skład może się nieznacznie różnić, w porównaniu do wybranego wzoru. Można tutaj odkryć urocze skarpetki z kotkami, świnką czy lwem, oraz z innymi zwierzakami. Zagwarantują one niemowlęciu ciepło, wygodę, a jednocześnie są estetyczne a także ładne. W ofercie dla niemowląt są też rajstopy a także ciekawe zestawy kolorystyczne.

Interesująca oferta sklepu to zbiór Folk, w której znaleźć da się cudowne skarpety w ludowe wzory. Motywy łowickie, takie jak róże, koguty bądź też pawie razem z kolorowymi paskami królują tutaj na materiałach. W stylu folk znajdują się skarpety zarówno dla dzieci, jak a także dla dorosłych.

Towary Steven można zamawiać przez Sieć. Na uwagę zasługuje dział „Bestseller” z najchętniej nabywanymi artykułami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 24.08.2018 20:42:14)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz