7

Mar 16

Ciężarówka

Ciężarówka

Pilnie chcesz skorzystać z usług firmy fachowo wykonującej wyburzenia? Zależy Ci na tym, tak aby była ona rzetelna, a oprócz tego gwarantowała najwyższą jakość usług w konkurencyjnej na rynku cenie? Namawiamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która kierowana jest do osób ściśle takich jak Ty!

Przedsiębiorstwo „KOPRA” funkcjonuje od 2008 roku a także proponuje usługi na obszarze Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego.

W czasie naszej wieloletniej praktyki wyspecjalizowaliśmy się w wszelkiego typu pracach ziemnych tj. wykopach oraz w wyburzeniach, do których stosowana jest koparko ładowarka a także koparka. Nasza oferta obejmuje także transport samochodami ciężarowymi, transport na place budowy piasku, żwiru oraz ziemi.

Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak a także duże a także cenione na rynku firmy.

To, co wyróżnia nas w stosunku do naszej konkurencji to przede wszystkim atrakcyjne ceny, które idą w parze z fachowymi usługami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów najważniejsza jest akuratnie a także starannie wykonana praca, w związku z tym zatrudniamy tylko fachowców, a oprócz tego posiadamy dobrej jakości sprzęty, które poddawane są systematycznej kontroli technicznej, po to, tak aby zawsze gwarantować prawidłowe a także terminowe egzekucja naszych usług.

Naszym stałym partnerom oraz przy długoterminowych zleceniach udzielamy atrakcyjnego rabatu|

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Zaufało nam w tym momencie wielu klientów a także każdy z nich wypowiada się o nas tylko pozytywnie, doceniając nasze odpowiedzialność a także troskę w fachowo wykonaną usługę! Skontaktuj się z nami w tym momencie dziś, a przedstawimy Ci konkretną informację o zakresie świadczonych przez nas usług!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 14.10.2016 20:31:56)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz