9

Lip 17

Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najistotniejsze są porządne, wielkie i świeże jadło, jakie podajemy w naszej restauracji. W następstwie tego nasze burgery Łódź są dobre i masywne – dokładnie takie, jakich chcą i łakną dobrzy Indianie i pewni Cowboye. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” to prawdziwie Indiański hamburger wykonany z najlepszego gatunku, odpowiednio wybranej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mega chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz ponownie – po smak, odsapnięcie i ten klimat!

Chociaż jest to jedno z wielu knajp serwujących pożywienie na mapie Łodzi, to przecież jest to miejsce wyjątkowe, bo scalone z równie rewelacyjną postacią. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o potężnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie miano. To jego nieustępliwość, brawura i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień kultywować swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zainspirować się tak zachwycającym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on oczarowałby się kuchnią, którą mamy uciecha serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już zaprosić tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć smakowitym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 10.12.2018 03:36:59)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz