31

Sty 16

Bramy kute kujawsko pomorskie

Bramy kute kujawsko pomorskie

Renomowana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg proponuje Państwu duży wybór swoich towarów.

Firma wykonuje różne przedmioty z w dużym stopniu przetworzonego artystycznie metalu, wykonując m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i przyścienne, żyrandole do kościołów i innych wnętrz.

Zajmujemy się też rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie produkty, jakie wykonujemy dla naszych klientów, tworzymy opierając się na własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i wymagań zamawiających. Zwracamy też uwagę na to, żeby rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, nienagannie komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy także wszelkie indywidualne i nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia, jesteśmy otwarci i chętnie doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg posiada uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i w następstwie tego nasza przedsiębiorstwo, o ile zachodzi tak potrzeba, realizuje również prace konserwatorskie.

Paramy się też wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i robimy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy cierpliwie i profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu i zadowoleniu klientów.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej pracowni.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 08.06.2018 01:55:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.10.2016 09:23:35)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz